IRC.diary.cz
Menu

Hlavní
Site Map
IRC Úvod
Často kladené otázky
IRC & Web Bezpečnost

IRC Síť základy
IRC Sítě
IRC Příkazy

mIRC Centrála
mIRC Instalace
mIRC Nastavení
mIRC Nápověda

IRC Klienty
Linky

Napište námSeznam

Domovská stránka mIRC
Chatování přes Web (www) stránky

Jsou dva základní typy Web chatování. Jedním z nich je jednoúčelový www chat. Nejznáměji se nazývá Web Chat. Jedním ze známých, který doporučujeme zkusit, můžeš navštívit kliknutím zde.

Druhý typ web chatu se obvykle nastavuje na jeho www stránce. Existuje mnoho různých typů web chatů. Mnoho má několik chat-místností na výběr, ale většinou je zde málo lidí. Nebuď překvapen, že mnoho místností je orientováno na sex.

I když je web chat velmi jednoduchý, je také velmi omezený vzhledem ke své kapacitě. Vše co MŮŽEŠ je JEN POVÍDAT (psát). Nemůžeš různě měnit barvy textu, nebo posílat zvuky ostatním uživatelům. Také nemůžeš posílat ani přijímat soubory. Nemůžeš ani vytvářet skripty nebo si upravovat vzhled chatovacího prostředí. Nemáš často žádnou kontrolu, nad tím co se v chat-místnosti děje, a pokud to porovnáme s ostatními typy chatování, je to jednoznačně nejpomalejší a velmi nespolehlivé neboť server velice často padá. Proto většina zkušenějších uživatelů používá profesionálnější způsoby pro vzájemnou komunikaci na internetu.

Pokud se chceš podívat, jak vypadá www chat, přidali jsme web chat místnost na vyzkoušení. Měj strpení... chvíli potrvá, než se načte (to je také jedna ze špatných vlastností). Klikni zde ať se podíváš, jak to vypadá.